o firmie

Istniejemy od 2003 roku.

Axel s.c. jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i produkcji aplikacji odzieżowych ze szczególnym uwzględnieniem wzorów z dżetów, kamieni akrylowych i epoksydowych oraz aluminium.

Podążając za zmieniającymi się trendami w modzie szczególnie dbamy o oryginalne wzornictwo oraz bogatą ofertę z zakresu rodzaju i kolorystyki oferowanych dodatków. Dysponujemy kilkudziesięcioma typami kamieni w różnorodnej i bogatej palecie barw i kształtów. Właśnie ta szeroka baza pozwala nam na oferowanie Państwu niepowtarzalnych, zgodnych z aktualnymi trendami.

maszyna jety

Nowoczesny park maszynowy którym dysponujemy zapewnia dokładną i terminową realizację zleceń powierzonych przez naszych klientów. Oferujemy również dodatki takie jak plomby odzieżowe, hafty, pompony, paski, klamerki, hologramy, etykiety oraz wiele innych, które mogą uatrakcyjnić Państwa wyroby. Do dyspozycji naszym klientom oddajemy zespół konsultantów, którzy pomogą w doborze odpowiednich aplikacji i będą służyć wszelką pomocą przy projektowaniu i realizacji zleceń.

Zapraszamy do współpracy.

* Address : Axel s.c., ul. Giewont 58, 92-116 Lodz, Poland
* Phone : +48 42 679 33 24
* Fax : +48 42 679 33 26
* E-mail : biuro@axelfashion.com
© 2011-2021 axelfashion.com. All right reserved. Powered by doit.system / XHTML Valid
Doit system
Regreen Studio